Karla von der Alten Festung

16.02.2018 Drugie urodziny Karli przebiegły bardzo uroczyście, był mięsny tort i impreza do białego rana ;-). W ramach prezentu udało się nam zrobić jej sesję fotograficzną. Nasza malucha waży już 46kg, staramy się utrzymywać ją w topowej formie poprzez treningi siłowe oraz długie spacery. Megie uwielbia taki rodzaj aktywności i odwdzięcza się nam dobrym samopoczuciem i wspaniałym wyglądem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Karla von der Alten Festung Suka

Karla von der Alten Festung piękna Suka

Rottweiler Karla von der Alten Festung

Rottweiler suka

20.09.2017r To już półtora roku odkąd Karla jest z nami. Megie, ponieważ tak na nią wołamy w domu bardzo lubi pieszczoty, ale tylko ze strony domowników, obcym nie chętnie pozwala się dotykać. Jest bardzo terytorialna i nie wpuszcza nikogo na naszą posesję, aktywnie oszczekując. Bardzo lubi kontakt z naszymi dziećmi i wykazała się wręcz anielską cierpliwością przy wychowywaniu miotu "G". Bez jej pomocy było by nam o wiele trudniej, zorganizować czas szczeniakom. Karla umilała im pobyt u nas, swoim towarzystwem siedząc z nimi cały czas, widać było, że sprawia jej to przyjemność, była przy tym bardzo delikatna, ale także stanowcza czasem karząc niesfornego malucha. Ulubioną jej zabawą jest przeciąganie szmaty z Kają i Rotti, tej drugiej podczas tych zajęć musimy pilnować ponieważ kończą się one w parterze, a jak powszechnie wiadomo Rotti nie lubi niesubordynacji :-).  

02.08.2016r. Karla przyjęła się w naszym domu bardzo dobrze, szybko zakolegowała się z naszymi sukami, tworząc wspaniałe trio. Jest bardzo wesołym szczeniakiem, wszędzie jej pełno i jest bardzo ciekawska. Mamy nadzieję, że będzie się w dalszym ciągu tak ładnie rozwijać i niedługo będziemy ją mogli pokazać na wystawach.

KarlaAltenFestung


KarlavonderAltenFestung

02.03.2016r W ostatnim czasie do naszej rodziny dołączyła  nowa suczka: "KARLA von der Alten Festung". Tatusiem Karli jest "ZODIAK von der Alten Festung". Jest to pies o fantastycznym eksterierze, syn najwybitniejszego rottweilera ostatnich lat, dwukrotnego zwycięzcy świata IFR oraz zwycięzcy klubu rottweilera ADRK: "IMPERATOR vom Hause Zschammer". Mamą jest "FREYA von der Alten Festung", córka wybitnego zwycięzcy świata IFR: "ASTOR vom Junipera".

Karla von der Alten Festung

Wystawy:

Data: Rodzaj: Miasto: Klasa: Lokata: Ocena: Sędzia:
15.10.2016 Krajowa Jelenia Góra Młodzieży 1 Dos., Zw Mł. Naj. Junior  S. Harnik 
16.10.2016 Krajowa Jelenia Góra Młodzieży 1 Doskonała, Zw. Mł. P. Król

 

Rodowód: 

  

 

Odsłony: 6045
Google