Champion Polski, IPO-V: Atari Toro Negro

Piękny rottweiler pozycja wystawowa

        Atari Toro Negro, dla przyjaciół Kaja, urodziła się w naszej hodowli 17 czerwca 2012 roku. Jest córką Rotti z pierwszego miotu. Osobiście przyjmowaliśmy ją na świat, dlatego łączy nas szczególna więź. Od samego początku przypadła nam do gustu i chcieliśmy, aby z nami została. Pierwsze szkolenia zaczęliśmy wcześnie, ponieważ była bardzo pojętna. Egzamin IPO zdała już po ukończeniu 15-go miesiąca życia, podobnie jak egzamin BH.

         W swoim debiucie wystawowym w Świebodzicach rozpoczęła Championat Polski, zajmując ponadto pierwsze miejsce w całej rasie rottweilerów. Kolejnym krokiem było zdobycie drugiego CWC na Wystawie Międzynarodowej w Opolu. Kaja ukończyła Championat Polski 22.06.2014r. na wystawie w Jeleniej Górze dodatkowo zdobywając swój drugi tytuł Zwycięscy Rasy(BOB)

         Zgodnie z naszym oczekiwaniem badania na dysplazję wykazały, że Kaja ma zdrowy zarówno przód jak i tył. Jej doskonałą aparycję potwierdzają doskonałe oceny sędziów.

Charakter rottweilera:

         Jeśli chodzi o charakter suki, to można śmiało powiedzieć, że jest ona naprawdę "miła" w pełnym tego słowa znaczeniu:-) Emanuje z niej spokój i opanowanie a także pozytywne podejście do każdego nowego stworzenia, także saren, kotów, itp. Jest również niezwykle opiekuńcza. Podczas, gdy jej mama Rotti miała kolejne szczeniaczki - Kaja z wielką chęcią pomagała w myciu i wychowywaniu maluchów. 

         Na treningach spisuje się znakomicie i można ją określić mianem świetnego psa sportowego. 

 Duża głowa rottwielera z hodowli toro negro

Duża suka rottweiler z domowej hodowli rottweilerów toro negro

Rottweiler a inne małe psy toro negro

Google