Champion Polski, IPO-V: Arma vom Hause Schymura

         Arma Rottweiler vom Hause Schymura, dla przyjaciół Rotti, urodzona 16 kwietnia 2008 roku w Rybniku. W 2009 roku uzyskała tytuł psa obronnego IPO-V, a w roku 2010 zdobyła tytuł Polskiego Championa Piękności. Jest to suka o bardzo silnej psychice, świetnym temperamencie oraz wielkiej chęci do pracy. Nigdy nie odmawia spaceru, chyba że pada deszcz, wtedy woli zostać w domu;-)

    Rotti, jak wszystkie nasze suki jest wychowywana w domu. Ma wspaniały kontakt z dziećmi, często towarzyszy nam podczas odwiedzin u znajomych a także w przedszkolach i szkołach. Naszym zdaniem nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest psem :-) Wiele czynności wykonujemy i razem i jest naszą prawdziwą towarzyszką na co dzień. Pierwsze szczenięta urodziła w czerwcu 2012 roku. Rok później przyszedł na świat miot "B", natomiast obecnie oczekujemy ostatniego - trzeciego miotu Rotti.

    Zdecydowanie jedną z największych zalet naszej suki jest jej użytkowość. Niezależnie od sytuacji, mamy pewność, że zawsze stanie w naszej obronie. Bardzo to doceniamy i dajemy z siebie wszystko, żeby stale utrzymywać ją w świetnej formie.

Piękna suka rottweiler głowa

Rottweiler na wystawie międzynarodowej

Groźny rottwieler na spacerze

Google