Trzy tygodnie minęły odkąd na świat przyszły nasze kochane maluszki. Pieski już otworzyły oczki, więc już doskonale orientują się gdzie jest mama i jedzonko. Pojawiają się pierwsze przepychanki i zabawy z rodzeństwem. Oczywiście nie mogliśmy sobie odmówić zrobienia sesji zdjęciowej, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy. Mamy jeszcze wolne pieski i suczkę, więc można dzwonić w sprawie rezerwacji.     

Suczki: Niebieska, Biała:

suczka rottweiler

szczeniaki rottweilerów

małe szczeniaczki

Suczka Miętowa i Piesek Czerwony:

piękne szcznięta

małe rottweilery

 

 mały rotek

rotusie słodziusie

Samczyki: Czarny, Purpurowy. 

rotki kotki

słodkie małe

małe pieski

groźny rottweiler

Samczyki: Zielony i Różowy:

 złe rottweilery

groźnie rottweilery

piekne małe rotki

rottweilery

Samczyk Perłowy:

 

rotwajlery

rottweiler

Nasze maluchy mają już dwa tygodnie. Pieski już pootwierały oczka i zabawa trwa w najlepsze. Na całe szczęście jeszcze większość czasu spędzają na jedzeniu i spaniu ;-), ale już zaczynają pokazywać pazurki czasem szczekając lub powarkując. Oczywiście nie mogliśmy sobie odmówić sesji zdjęciowej, na którą serdecznie zapraszamy. Mamy jeszcze wolne pieski i suczkę, więc można dzwonić w sprawie rezerwacji.     

Suczki: Niebieska, Biała, Miętowa:


suczka rottweiler

szczeniaki rottweilerów

małe szczeniaczki

piękne szcznięta

małe rottweilery

Samczyki: Czarny, Purpurowy, Zielony

 

 mały rotek

rotusie słodziusie

rotki kotki

słodkie małe

małe pieski

groźny rottweiler

Samczyki: Czerwony, Różowy, Perłowy

 

 złe rottweilery

groźnie rottweilery

piekne małe rotki

rottweilery

rotwajlery

rottweiler

Pragniemy wszystkich poinformować, że urodziły nam się szczeniaki. W nocy z piątku na sobotę przyszło na świat 6 chłopców i 3 dziewczynki. Zarówno maluchy jak i mamusia mają się świetnie. Pieski zaszczepione i odrobaczone będą gotowe do podróży nowych domów w połowie stycznia 2019r.. Serdecznie zapraszamy. 

 

To już tydzień odkąd w naszym domu zawitała słodka gromadka rottweilerów. Nasz tryb życia mocno się zmienił, ponieważ maluchy wymagają ciągłej opieki. Nie ukrywamy, że bardzo nam pomaga ich mamusi Karla, która jest bardzo opiekuńcza i w zasadzie nie spuszcza malców z oka. Pieski pięknie przybierają na masie i są coraz większe, oczywiści nie mogliśmy sobie odmówić zrobienia sesji zdjęciowej na którą serdecznie zapraszamy: 

Suczki: Niebieska, Biała, Miętowa:


suczka rottweiler

szczeniaki rottweilerów

małe szczeniaczki

piękne szcznięta

małe rottweilery

Samczyki: Czarny, Purpurowy, Zielony

 

 mały rotek

rotusie słodziusie

rotki kotki

słodkie małe

małe pieski

groźny rottweiler

Samczyki: Czerwony, Różowy, Perłowy

 

 złe rottweilery

groźnie rottweilery

piekne małe rotki

rottweilery

rotwajlery

rottweiler

Wszystkich zainteresowanych pragniemy poinformować, że nasza suczka Karla von der Alten Festung została pokryta. Tym razem na tatusia maluszków został przez nas wybrany IRK vom Findberg, samiec który urzekł nas swoim wspaniałym eksterierem oraz wybitnym wyszkoleniem IPO-3. Irk na swoim koncie ma wiele tytułów wystawowych do których należą: Champion Niemiec VDH i ADRK, Młodzieżowy zwycięzca klubu ADRK 2015, Młodzieżowy Champion Niemiec VDH i ADRK. Przy wyborze reproduktora kluczową rolę odgrywa jego zdrowie, Irk jest wolny od dysplazji stawów biodrowych oraz łokciowych, jest także JLPP - free. Narodzin piesków spodziewamy się pod koniec listopada a będą one do odbioru dwa miesiące później. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

 

Rottweiler szczeniaki

Szczeniaki rottweilerów, które wychodzą z naszej hodowli są dla nas najważniejsze. To one budują siłę naszej hodowli , dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były jak najzdrowsze i jak najlepsze. Nasze suki hodowlane są przebadane pod kątem dysplazji stawów biodrowych jak i łokciowych, to drugie badanie nie jest w Polsce obowiązkowe, my jednak wykonujemy je dodatkowo. Mamy wówczas pewność, że w tym miejscu wszystko jest w porządku . Dokładnie takiej samej selekcji dokonujemy podczas wyboru reproduktora, który także musi być wolny od dysplazji i dodatkowo idealny pod kątem eksterieru.

Rottweiler to duża i groźna rasa, dlatego kupując szczeniaka musimy mieć absolutną pewność, że rodzice to psy stabilne psychicznie. Zanim nasze psy zostaną dopuszczone do hodowli, wykonujemy szereg testów potwierdzających ich doskonałe usposobienie. W ich skład wchodzi odporność na wystrzał, brak lęku przed obcymi ludźmi oraz właściwe działania obronne. Oczywiście wszystkie te testy są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami wydanymi przez Związek Kynologiczny w Polsce. Wszystko to ma na celu eliminację osobników lękliwych lub chorych, które swoje złe cechy przenosiłyby na szczenięta.

Hodowla rottweilerów, którą prowadzimy wyróżnia brak kojców, które w naszej opinii mają negatywny wpływ na rozwój szczenięcia. Wiąże się to z nerwowym nastawieniem matki przebywającej w zamknięciu, co przenosi się na szczeniaki jeszcze w jej łonie. Późniejszy ich odchów także ma znaczenie. Rzadki kontakt z człowiekiem i podenerwowanie wynikające z przebywania w zamknięciu ma wpływ na charakter rottweilera w dorosłym życiu. W przeciwieństwie do kojcowych, nasze psy mieszkają w domu, w swoim własnym pokoju tuż przy nas. Suka w ciąży cały czas uczestniczy w naszym codziennym życiu, regularnie wychodzi na spacery a dostęp do ogrodu ma praktycznie nieograniczony. Szczeniaki przebywające w naszej hodowli mają ciągły kontakt z nami i naszymi pociechami. Nie są im obce dźwięki telewizora, odkurzacza, czy płacz dziecka.

Dorosły rottweiler, osiąga pełen rozwój psychiki w wieku trzech lat, a wszystkie nasze zabiegi mają ogromny wpływ na niego, który przez tak głęboką socjalizację, sięgającą praktycznie momentu poczęcia jest opanowany i spokojny nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Jako hodowla nie uznajemy kompromisów, jeżeli chodzi o żywienie i opiekę weterynaryjną szczeniaków rottweilerów. Do hodowli używamy tylko najwyższej jakości karm firmy Royal Canin, a szczeniaki opuszczając naszą hodowlę są trzykrotnie odrobaczone oraz zaszczepione. Wszystkie te zabiegi dają nam pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby oddać Państwu jak najlepsze szczenię tej wspaniałej rasy, jaką jest rottweiler.

Google